Nazir müavinləri Qax sakinlərinin müraciətlərini dinləyəcək – Qəbul günləri

17:26 | 29 Sentyabr, 2019

Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının, digər qurumların rəhbərlərinin və onların müavinlərinin 2019-cu ilin oktyabr ayında şəhər və rayonlarda vətəndaşların qəbulu cədvəli açıqlanıb.

Qax.org.az qəbul cədvəlini təqdim edir.

Qeyd edək ki, vətəndaşların qaldırdıqları məsələlər qəbulu keçirən təşkilatların səlahiyyətlərinə aid olmalıdır.

Mərkəzi icra hakimiyyətiorqanları, digər qurumlar Qəbulgünü Qəbulun keçirildiyivə əhatə etdiyişəhər, rayonlar
Vilayət ZahirovƏdliyyə nazirinin müavini 03 Xaçmaz
Əhməd ƏhmədzadəAzərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədri 04 Lənkəran, Astara
Zakir QuliyevAzərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədrinin müavini 04 Cəlilabad
Rafiq AslanovAzərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədrinin müavini 04 Masallı
Əkbər HacıyevARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktoru 04 Salyan
Ramil İsgəndərovARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktorunun müavini 04 Sabirabad, Saatlı
Ruslan ƏliyevARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktorunun müavini 04 Şirvan, Hacıqabul
Fikrət MəmmədovƏdliyyə naziri 08 Füzuli, Beyləqan, İmişli
Sahil BabayevƏmək və əhalinin sosial müdafiəsi naziri 11 Tərtər, Ağdam
Anar KərimovƏmək və əhalinin sosial müdafiəsi nazirinin müavini 11 Bərdə
Mətin KərimliƏmək və əhalinin sosial müdafiəsi nazirinin müavini 11 Ağcabədi, Laçın
Azad RəhimovGənclər və idman naziri 11 Şirvan, Hacıqabul
İntiqam BabayevGənclər və idman nazirinin müavini 11 Sabirabad, Saatlı
İsmayıl İsmayılovGənclər və idman nazirinin müavini 11 Salyan, Neftçala
Ramin QuluzadəNəqliyyat, rabitə və yüksək texnologiyalar naziri 11 Mingəçevir, Ağdaş
Əli AbdullayevNəqliyyat, rabitə və yüksək texnologiyalar nazirinin birinci müavini 11 Yevlax
Oqtay ŞirəliyevSəhiyyə naziri 11 Göyçay, Ağsu
Elsevər AğayevSəhiyyə nazirinin müavini 11 Zərdab, Ucar
Rahim ƏliyevSəhiyyə nazirinin müavini 11 Kürdəmir
Namiq ƏsgərovBaş prokurorun müavini 11 Ağdam, Füzuli
Ceyhun HəsənovƏdliyyə nazirinin müavini 11 Gəncə
Vüqar Əhmədov“Azərişıq” ASC-nin sədrinin vəzifəsini icra edən 11 Goranboy, Naftalan
Ramil Yusifov“Azərişıq” ASC-nin sədrinin müavini 11 Bərdə, Tərtər
Bəhram XəlilovDövlət İmtahan Mərkəzinin Direktorlar Şurası sədrinin müavini 11 Samux, Gəncə, Daşkəsən, Göygöl, Gədəbəy
Sahir MəmmədxanovVergilər nazirinin birinci müavini 15 Masallı, Lənkəran, Astara, Lerik, Cəlilabad, Biləsuvar
Şahin Mustafayevİqtisadiyyat naziri 17 Balakən
Niyazi Səfərovİqtisadiyyat nazirinin müavini 17 Zaqatala
Sahib Məmmədovİqtisadiyyat nazirinin müavini 17 Qax
Arzu RəhimovSəfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidmətinin rəisi 17 Sumqayıt, Abşeron, Şuşa, Qubadlı, Zəngilan, Laçın, Cəbrayıl, Xocavənd, Xocalı
Pərviz ŞahbazovEnergetika naziri 18 İmişli, Biləsuvar
Samir VəliyevEnergetika nazirinin müavini 18 Ağdam, Ağcabədi
Elnur SoltanovEnergetika nazirinin müavini 18 Beyləqan, Füzuli
Mikayıl CabbarovVergilər naziri 18 Sumqayıt, Abşeron, Siyəzən, Xızı, Qubadlı, Zəngilan, Şuşa
Rövşən RzayevQaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri 18 Ağcabədi
Rüstəm UsubovBaş prokurorun birinci müavini 18 Şəki, Qax
Hikmət MirzəyevAli Məhkəmənin İnzibati-İqtisadi kollegiyasının sədri 18 Masallı
Saleh MəmmədovAzərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin İdarə Heyətinin sədri 18 Qazax, Ağstafa
Əvəz QocayevAzərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin İdarə Heyəti sədrinin müavini 18 Tovuz
Qorxmaz Hüseynov“Azərsu” ASC-nin sədri 18 Lənkəran, Astara, Lerik
Oruc ZalovDaxili işlər nazirinin müavini 19 Bərdə, Naftalan, Füzuli, Beyləqan, Xocavənd, Şuşa, Ağcabədi, Laçın, Ağdam, Tərtər, Goranboy, Xocalı
Mətin EynullayevVergilər nazirinin müavini 21 Bərdə, Mingəçevir, Yevlax, Şəki, Ağdam, Tərtər
Teyyub Cabbarov“Azərsu” ASC-nin sədrinin birinci müavini 21 Biləsuvar, Cəlilabad, Cəbrayıl
Hicran HüseynovaAilə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri 22 Lənkəran, Astara
Aynur SofiyevaAilə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini 22 Lerik, Yardımlı
Etibar Məmmədov“Azərsu” ASC-nin sədrinin müavini 22 Masallı, Yardımlı
Rüstəm ŞahbazovƏmlak Məsələləri Dövlət Komitəsi sədrinin müavini 23 Goranboy
Sahib ƏləkbərovVergilər nazirinin müavini 24 Hacıqabul, Şirvan, salyan, Neftçala, Sabirabad, Saatlı
Ramiz RzayevAli Məhkəmənin sədri 25 Mingəçevir
Zakir QaralovBaş prokuror 25 Siyəzən, Xızı
Muxtar BabayevEkologiya və təbii sərvətlər naziri 25 Goranboy, Yevlax,Ağdaş
Firdovsi ƏliyevEkologiya və təbii sərvətlər nazirinin müavini 25 Naftalan
Rauf HacıyevEkologiya və təbii sərvətlər nazirinin müavini 25 Mingəçevir
Kəmaləddin HeydərovFövqəladə hallar naziri 25 Neftçala
Rəfail MirzəyevFövqəladə hallar nazirinin birinci müavini 25 Hacıqabul
Etibar MirzəyevFövqəladə hallar nazirinin müavini 25 Saatlı
İnam KərimovKənd təsərrüfatı naziri 25 Oğuz, Qəbələ
İlham QuliyevKənd təsərrüfatı nazirinin müavini 25 Qax, Şəki
Seyfəddin TalıbovKənd təsərrüfatı nazirinin müavini 25 Zaqatala, Balakən
Əbülfəs QarayevMədəniyyət naziri 25 Ucar, Zərdab
Vaqif ƏliyevMədəniyyət nazirinin birinci müavini 25 Göyçay
Rafiq BayramovMədəniyyət nazirinin müavini 25 Ağdaş
Ceyhun BayramovTəhsil naziri 25 Sabirabad, Saatlı
Firudin QurbanovTəhsil nazirinin müavini 25 İmişli, Beyləqan
Səfər MehdiyevDövlət Gömrük Komitəsinin sədri 25 Yevlax, Ağdaş
İsmayıl HüseynovDövlət Gömrük Komitəsi sədrinin birinci müavini 25 Bərdə
Əsgər AbdullayevDövlət Gömrük Komitəsi sədrinin müavini 25 Mingəçevir
Kərəm HəsənovƏmlak Məsələləri Dövlət Komitəsinin sədri 25 Naftalan
Rafiq CəlilovƏmlak Məsələləri Dövlət Komitəsi sədrinin müavini 25 Göygöl
Məleykə AbbaszadəDövlət İmtahan Mərkəzinin Direktorlar Şurasının sədri 25 Ağcabədi, Bərdə, Tərtər, Ağdam
Fuad HüseynovQaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini 25 Bərdə
Vilayət EyvazovDaxili işlər naziri 26 Gəncə, Kəlbəcər, Samux, Göygöl, Daşkəsən, Gədəbəy, Şəmkir, Tovuz, Ağstafa, Qazax
Mübariz QurbanlıDini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsinin sədri 29 Cəlilabad
Siyavuş HeydərovDini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin birinci müavini 29 Lerik
Gündüz İsmayılovDini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini 29 Yardımlı
Şahin YusifovAli Məhkəmənin Cinayət kollegiyasının sədri 31 Şabran